Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bělení zubů

Používáme nejmodernější metodu PURE Whitening!

Před jakoukoliv metodou bělení zubů musí být zuby dokonale očištěné. Proto je doporučeno navštívit před bělením zubů dentální hygienistku.

Důležité informace:

 • není vhodné bělit zuby při onemocnění dásní
 • zuby musí být před bělením dokonale očištěny – je vhodné před bělením podstoupit dentální hygienu
 • zuby mohou mít po bělení krátkodobě zvýšenou citlivost
 • bělící gel nevybělí výplně a protetické práce. Pouze zubní tkáň

Nejčastěji kladené otázky:

 1. Čím dosahuje Pure whitening tak dobrých výsledků?
  Veškeré produkty a postupy Pure whitening jsou striktně standardizované. Jako jediný výrobce bělení zubů na světě máme pod kontrolou celý proces bělení i výroby produktů – počínaje otiskováním, přes výrobu nosičů a gelů až po jejich skladování a přepravu. Díky tomu jsme eliminovali veškeré chyby, které mohou výsledek bělení negativně ovlivnit. Díky tomu jde vybělit i zuby u pacientů, u kterých se to s jinými systémy zdálo nemožné.
 2. Jak bělení Pure whitening funguje?
  Během první návštěvy Vám Váš lékař nebo dentální hygienistka zhotoví dokonalé otisky vašich zubů, na jejichž podkladě Vám vyrobíme perfektně těsné nosiče, které budete s našimi gely používat následujících 14 nocí. Gely, které od Vašeho lékaře nebo dentální hygienistky dostanete, jsou od výroby, i během dopravy do ordinace lékaře, uchovávány při teplotě do 10°C. Díky tomu jsou jako jediné na trhu stejně účinné jako v okamžiku výroby. V případě kombinovaného bělení absolvujete patnáctý den finální ordinační bělení u svého lékaře či hygienistky.
 3. Proč nelze podobných výsledků dosáhnout pouze ordinačním bělením?
  Zuby s věkem ztrácejí schopnost absorbovat kyslík a bělicí faktory. Během krátké doby ordinačního bělení jsou bělicí faktory schopny projít pouze slabou vrstvou skloviny, proto jsou výsledky ordinačního bělení nedostačující. Slabá vybělená vrstva skloviny se opět rychle zabarví, což má za následek krátké trvání výsledku.
 4. Je bělení zubů bezpečné?
  Ano, bělení zubů je naprosto bezpečné. Peroxid vodíku se k bělení zubů používá více než 100 let a za celou historii jeho používání nebyl nahlášen jediný případ, kdy bělení jakkoliv poškodilo něčí zuby.
 5. Jak dlouho vydrží výsledek?
  Na rozdíl od ostatních bělení vám s jednoduchou pravidelnou údržbou vydrží Váš nový zářivý úsměv navždy.
 6. Jaká je koncentrace peroxidu vodíku v gelech Pure whitening?
  Náš systém využívá nejnižších koncentrací peroxidu vodíku na trhu a zcela odpovídá legislativě Evropské unie. Gely pro domácí fázi mají 10% a 16% karbamid peroxidu (což odpovídá přibližně 3% a 5% peroxidu vodíku) a gely pro ordinační fázi mají 6% peroxidu vodíku.
 7. Budou moje zuby citlivé?
  U některých pacientů se přechodně může během bělení objevit zvýšená citlivost. Citlivost, kterou naše gely způsobují, jsme snížili na nejnižší možnou míru – naše gely neobsahují žádné stabilizátory, konzervanty, glycerol ani jiné látky, které jsou v bělicích gelech běžně obsažené a které citlivost zvyšují.
 8. Musím dodržovat bílou dietu?
  Ne, veškerých výsledků, které vidíte na letáku či na našich stránkách, bylo dosaženo bez striktního dodržování bílé diety. Přesto je dobré si po kávě či červeném víně vyčistit zuby.
 9. Vybělí se mi i výplně a korunky?
  Ne, vybělit je možné pouze vlastní zuby.
 10. Nebudou moje zuby po vybělení vypadat nepřirozeně?
  Vybělené zuby nikdy nevypadají nepřirozeně. To, co je často omylem pokládáno za nepřirozeně vybělené zuby většinou u známých osobností, jsou špatně udělané korunky či fasety.