Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dentální hygiena

Prioritou je pro nás šetrná péče o Vaše orální zdraví za použití nejmodernějších technik a přístrojového vybavení.

Inspiraci nacházíme v minimálně invazivním přístupu dle GBT protokolu.

TOP 5 důvodů pro pravidelnou návštěvu dentální hygieny

1. Ušetřete čas i peníze – návštěva dentální hygieny neznamená jen estetické ošetření chrupu – naše dentální hygienistky dokáží včas zachytit počínající problémy a Vy tak ušetříte čas i peníze za složitější zákroky u Vašeho zubního lékaře nebo jiného specialisty často nehrazené nebo jen částečně hrazené zdravotními pojišťovnami.

2. Bělejší zuby = sebevědomější úsměv – budete-li mít zuby beze skvrn způsobených kouřením, pitím kávy, čaje či červeného vína a bez nánosů zubního kamene, snáze vykouzlíte úsměv a odhalíte krásné a zdravé zuby.

3. Zapomeňte na zánět dásní nebo parodontózu – odstraněním zubního kamene a nácvikem správné techniky čištění zubů při návštěvě dentální hygieny, aktivně léčíte zánět dásní, jejímž příznakem je krvácení. Zároveň tak předcházíte parodontitidě.

4. Mějte svěží dech – halitózu, zápach z úst, nevyřešíte jen pravidelným čištěním zubů. Pravidelným odstraňováním zubního plaku a zubního kamene na dentální hygieně v kombinaci s každodenní zubní hygienou předcházíte nepříjemným pohledům a komentářům těch, se kterými přijdete do osobního kontaktu.

5. Předcházejte dalším nemocem – zdraví dutiny ústní je úzce spojeno s celkovým zdravím a neřešené problémy zubů a dásní mohou vést k systémovým onemocněním jako jsou srdeční choroby, cukrovka II. typu či respirační onemocnění.